Hlavní navigace

Názor k článku Deset tipů, jak poznat hospodu, kde se točí „bezbohá sprostota“ od Maulincio - S 10. tipem rozhodně nesouhlasím. Za prvé, každýmu chutná...

  • 29. 7. 2015 20:30

    Maulincio (neregistrovaný) 91.199.207.---

    S 10. tipem rozhodně nesouhlasím.

    Za prvé, každýmu chutná něco jinýho. Za druhé, pokud se dodrží všechny předtím jmenovaný tipy tak nemůžete dostat špatný pivo. Za třetí, pojem europivo je už samo o sobě hovadina - Němci dělají pivo jinak stejně jako my nebo Belgičani a ostatní? tam je to zrovna tak, unifikovaný pivo žádný není a jak sem řekl každýmu chutná něco jinýho.

    Já třeba nepiju Krušovice, ale narazil sem na hospody kde byli překvapivě dobrý a s tím znovu souvisí první bod - KAŽDÝMU CHUTNÁ NĚCO JINÝHO a pokud je ten pivovar dostatečně velkej jako dejme tomu Krušovice nebo Svijany nebo Krakonoš nebo Pilsner nebo Starobrno nebo i když se mě to vůbec nechce psát tak Staropramen (kterej používám na čištění hajzlíku) - tak to musí znamenat, že má i dostatečně velkej odbyt, takže i když vám to nechutná, tak u stolu vedle si budou myslet něco jinýho a u dalšího stolu zas něco jinýho. Upřímně opovrhuju lidma co "pijou jenom tu svojí Plzeň" (Plzeň jepouze příklad) a strašně si pochutnávají i když je špatně natočená a nesplňuje ani 4 body z tady těch vašich tipů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).