Hlavní navigace

Názor k článku Digitální, infračervený, proužkový: který teploměr nejlíp měří? od WIFT - Předpokládal jsem, že infra teploměry, které vám na...

  • 18. 11. 2015 15:16

    WIFT

    Předpokládal jsem, že infra teploměry, které vám na čelo sestřička namíří jako pistoli, zmáčkne spoušť a ihned se dozví výsledek, budou alespoň ty z lepších - když je používají přímo v nemocnici. Dost jsem se spletl. Před pár lety jsem tam pobýval po apendektomii a bylo mi hrozně, říkám, že je mi zima, klepu se - sestřička infrákem namířila na čelo, píplo to a říká „jste v pořádku, teplotu nemáte“ a odešla. Pak mi už kolegové spoluležící zavolali někoho dalšího a říkali „helejte, ale on pán fakt nevypadá dobře…“ Dopadlo to tak, že sestřička velmi neochotně přinesla starý dobrý rtuťák, naměřila 38,8 a zahájila akce pro snížení teploty. Divila se i ušima.

    Nechci pro lékařské účely doma nic, co nefunguje autonomně. Starý rtuťák používáme doma dodnes a chraň ruka Páně toho, komu se ho povede rozbít, protože náhrada se hledá fakt hodně těžko. Na EU a jejich nařízení defekuju z výšky nikoli malé.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).