Hlavní navigace

Názor k článku Děti v registrovaném partnerství: děti druhé kategorie od tsd - Pane autore, nevím, zda jste četl diskuzi pod článkem...

 • 23. 11. 2018 18:57

  tsd

  Pane autore,
  nevím, zda jste četl diskuzi pod článkem "Narodil se chlapeček.....".
  Zde jsem se utkal s příznivcem výchovy dětí v jedno pohlavním svazku.
  Trumfovali jsme se, kdo objeví studii, která by potvrdila ten nebo onen antagonistický názor. Je zajímavé, že studií ve prospěch požadavků homosexuálů s přibývajícími léty ubývá a studií, které dokazují, že výchova v homosexuálních párech je pro dítě škodlivá, naopak přibývá. Trend je tedy jasný, ale jednoznačný důkaz chybí.
  V tom máte pravdu.
  Ale za této situace jsou tedy děti jen pokusnými králíky. U králíků je to jednoduché, ale s podobnými pokusy na lidech, mám etický problém.
  A navíc se za této situace snaží ve stylu "salámové metody" homo aktivisté prosadit zákon o "manželství" homosexuálů.
  Ten zákon by měl přímý dopad i na status dětí v takových " rodinách". Takže pokus na lidech s podporou zákona.
  Ale co se stane za dvacet let, až se prokáže, že homosexualita je u takto vychovávaných dětí " nakažlivá" a přitom se homo rodina za tu dobu stane normou?
  Jediná naděje je, že každý homosexuál naštěstí není homosexuální aktivista, který si z prosazování práv udělal chlebíček, stejně jako každá žena není feministka.
  Četl jsem mnoho názorů homosexuálů, kterým vadí aktivity podobných aktivistů, kteří se derou do politiky a vrcholných postů. Více méně se za ně stydí. Stejně jako většina žen se stydí za feministky.
  Jsem tedy za zachování alespoň aktuálního stavu, kdy je homosexuálním párům zakázáno manželství i adopce dětí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).