Hlavní navigace

Názor k článku ČR je vakcinační Alcatraz od Člověk který se k podobným nehlásí - Pane Vavrečka, nezlobte se na mne ale pojem...

 • 4. 8. 2014 14:57

  Člověk který se k podobným nehlásí (neregistrovaný) 37.221.161.---

  Pane Vavrečka, nezlobte se na mne ale pojem lidská práva byste vůbec neměl brát do úst, protože si ho značně přiohýbáte jak se vám to zrovna hodí.

  Opravdu si myslíte že současný stav, kdy "není" dítě vyčleněno, je pro dítě přínosný?

  Stát se snaží napařit pokutu rodičům, nemusí bohužel podat žalobu k soudu (to je to co tu měl kdosi požadovat, ne že stát/lékař bude kompenzovat automaticky škodu a vyhne se tomu jen podáním protižaloby), a když rodič odmítně nastupuje zbytek aparátu s výsledkem ubohým a velmi tristním a jak doufám brzy uvidíme i zasloužené oběti na životech (pochopitelně na straně samozvaných vymahačů práva hájeného státem).

  Každý normální člověk, který řekněme má peníze nebo známé (jak je v Česku zvykem) se pokusí vyhnout extrémnímu scénáři. Ale kolik z těchto lidí se pokusí své dítě nějak separovat od takto zvrácené společnosti (vzpomeňte jak například separovali rodiče vás od vlivu komunistů)? Bude jich, ač se vám to jistě nezdá, mnoho! Jsme nuceni sami sebe omezovat, separovat od ostatních, abychom si udželi alespoň náznak čistoty a víry v lidství a na první pohled samozřejmé hodnoty na které má každý člověk mít právo. Existují určitě alespoň desítky typů skupin, které se snaží v něčem odlišovat od společnosti jako celku; přestože všichni vědí, že bez rázně řečeného NE a hájení své svobody nemohou uspět, jen oddálit to nejhorší (jak mohou sami před sebou žít s tím odkazem co zanechávají svým dětem je mi záhadou).
  Nějaké tlachání o zvrácenosti vyčlenění dětí ze společnosti přichází s křížkem po funuse a nevidí to jen opravdový ignorant který si celou dobu tak pečlivě nalhával ty svoje nesmysly až jim uvěřil. I když celý svět ví že je to pravděpodobně jen další mizerný herec a přehrává jen vnořenější scénář před svým okolím, domnívaje se že na to přistoupí když hrají také a že jeho svědomí to opět nějak ustojí.

  Dokud budu chodit po Zemi budu také součástí vašeho svědomí, vás všech zvrácených lidí. Nejen že porušujete boží zákony a odmítli jste se podřídit boží autoritě (podobně jako satan a jeho démoni), ale přímo jste se postavili proti svým vlastním, svému druhu. Každý člověk kterého potkáte by vám to měl otloukat o hlavu (přinejmenším toto - dříve, tu a tam ve světlejších obdobích, byste byly vykázáni ze společnosti a museli se bát o život) a nenechat vás chvíli v klidu a věřte že má na to právo.

  Interpretace lidských práv (vzásadě všech "deklarovaných" lidskou společnosti) je prostě k pláči a nemá cenu jimi ztrácet čas a to jak si je jste ochoten vykládat a přiohýbat jako jednotlivec jim už příliš neuškodí. Ale opravdu vás odrazuji od ohánění se tímto pojmem, protože by vám někdo mohl názorně předvést co že to opravdu znamená trvat na svých lidských právech.

  P.S.
  Za mne jako čtenáře navrhuji odebrat honorář za článek i redakci website, protože na vašem serveru nezkonzumuji jedinou reklamu a jistě sem minimálně měsíc nezajdu (kvůli tomu abyste neměli zisk z reklamy kterou bych mohl shlédnout, o obsahu se nemá cenu vyjadřovat).

  P.P.S.
  Jste stále stejný hlupák a nadutec. Jsem si jistý že kdyby dnes Pán odkryl co skrývá vaše srdce budou se někteří zmanipulovaní čtenáři divit. Otázka, kterou se ale nemusím zabývat, je zda jednáte vědomě nebo jste obelhán a svázan od poznání pravdy, či ještě hůře. V každém případě trest vás (nikoho z lidí) nemine, což ale není důvod proč se přesto nepokusit obrátit se a napravit škody, pokud cítíte že jednáte proti své vůli a jste ochoten se změnit. Vaším pánem (i když to nevíte a popíráte to) je Ježíš Krystus (spasitel a vykupitel všech lidí a Země, právoplatný král svého království zde na Zemi) a ten příšel zachránit zajaté a má úplnou autoritu i nad všemy démony kteří by vás eventuelně mohli mít v moci. Stačí ho požádat o pomoc, myslet to opravdově a on pomůže. Nemusí to stačit, neznamená to že získáte právo na vzkříšení, ale budete moci alespoň dožít jako člověk.

  Tohle směřuji i ostatním čtenářům, kteří se v dnešní době ztratili a nemohou nalézt správnou cestu (protože je vam záměrně skryta a jste od ní odváděni). Zde si ujasněte základy - http://odkrytepravdy.cz/pribeh-vsech-pribehu-skutecny-pribeh-naseho-sveta/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).