Hlavní navigace

Názor k článku ČR je vakcinační Alcatraz od Neargumentující & Jednající - Buďte si jistá že i příklady které dnes...

 • 4. 8. 2014 13:02

  Neargumentující & Jednající (neregistrovaný) ---.is.a.tor.exit.server.torland.is

  Buďte si jistá že i příklady které dnes uvádíte stále ještě jako neprůchodné a odporující lidským právům (i když možná již jen v nepísemné formě) brzy vezmou za své... Vždyť například o Ukrajině se již nebojí (pochopitelně ti se správným názorem na věc) veřejně vyhlašovat že je tam spousta zbytečných lidí které je třeba zabít aby šlo využívat tamní nerostné bohatství.

  Záměrně jsem použil tento příklad, i když podobné jsou na každém kroku. Toto téma je i přes obří masáž v médiích mnoha lidmi chápáno tak jak opravdu probíhá, a vidíte přesto nikdo před svým státem a vládou neprotestuje proti genocidě a podporování naší zemí, nikdo nechce opustit EU a přerušit veškeré styky s USA,...

  To na co upozorňuji je stále rychleji se plýžící zlo a nikdo z vás není ochoten proti tomu jakkoli bojovat. Pokud chcete uhájit alespoň právo na zdánlivě podobný život, ve své vlastní zemi, život jako doposud. Budete muset platit (a to zřejmě brzy na každém kroku) nebo si to vynutit násilím.

  Doporučuji doufat že ten systém satanovo (božího odpůrce) přívrženců je buďto opravdu propracovaný a provede vám lobotomii takovou rychlostí že nebudete alespoň tělesně trpět, nebo že náš jediný a nestvořený Bůh pošle svého syna Ježíše Krista natolik brzy převzít opět vládu nad svým královstvím a vykázat neprávoplatné uzurpátory, aby lidé zbytečně netrpěli.

  V každém případě je předpovězeno že odolají nemnozí a (ti zejména) budou přitom trpět, takže ztraťte strach z toho co vám kdo může udělat a začněte se opět chovat jako lidé! Jediný oprávněný strach mějte před svým stvořitelem za vše co jste doposud udělali.
  Ale být vámi tak ho mám i před jeho dětmi - máme zakázáno pouze vraždit, zabít v obraně nám otec nezakazuje. Věřte, že mnohé můžete natolik vytočit že budou klidně riskovat i svůj život po boku Boha, když budou mít pocit že by mohli zachránit před pádem (někdy i jen fyzickým utrpením) někoho bližního.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).