Hlavní navigace

Názor k článku ČR je vakcinační Alcatraz od JB - Já nevím, koho oslovujete tím "jsem vás obrátil"....

  • 31. 7. 2014 17:54

    JB (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

    Já nevím, koho oslovujete tím "jsem vás obrátil". Goldacra jako modlu jste vy sám přiřknul jiném diskutujícímu a teď nejspíše i mně. Pro mě je pozoruhodný, když dokáže tak ostře kritizovat poměry v BIG PHARMA, přitom ale údajně nikdy nikdo neuspěl s žalobou proti němu. Že nemám na všechno totožný názor jako Goldacre považuju za celkem logické. To vy máte evidentně problém s tím, že ho nedokážete zaškatulkovat do kategorie proVAX ani antiVAX.

    Nechci vám kazit radost z malého vítězství, ale já militantní zastánce vztahu MMR-autismus nikdy nebyl. Celá kauza Wakefield je pro mě zajímavá právě tím, jak je možné, že se dostala taková vážnost zfalšované studii, anebo naopak že se podařilo pravdivou studii zašlapat do země. Ať tak či onak, ukazuje to, jak je neprůstřelný ten skvělý a přísný systém pro kontrolu studií o bezpečnosti vakcín.

    Kdybyste byl chlap, tak se omluvíte za omyl a vrátíte se k tématu, kterým rozhodně není MMR a autismus. Ačkoliv nemám problém věřit tomu, že dokážete lhát i zcela vědomě, v tomto případě je nad slunce jasné, že to byla vaše blbost a ne žádná "finta".

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).