Hlavní navigace

Názor k článku ČR je vakcinační Alcatraz od Aa - Jistě. Sousedovic nenaočkované dítě vadí, ale imigrant importující...

 • 27. 7. 2014 10:12

  Aa (neregistrovaný) ---.32.broadband.iol.cz

  Jistě. Sousedovic nenaočkované dítě vadí, ale imigrant importující celou skvadru nemocí co 'už díky očkování dávno vymizely' nevadí. A co děti imigrantů? Pustíme je do školek a škol i když nebyly od narození očkované? Na dovolenou pravděpodobně nejezdíte a už vůbec ne s dětmi. Dospělosti se tam dožívá jen 40% populace a hrozí že se i přes očkování nakazíte.

  A bezpečnostní pásy v autě? Byrokratická hloupost stejně jako denní svícení. Ne rozum, ale ouřada rozhodnul a bylo vymalováno.

  Jediné s čímž lze souhlasit, je větší zodpovědnost za svůj život. Ale za situace kdy stát krade peníze daňového poplatníka ve formě zdravotního pojištění bez možnosti pojištěnce cokoli ovlivnit je volání po platbách z vlastní kapsy vyloženě drzost.

  Jestli vám nevadí, že si v české republice farmaceutická mafie prosadila zákony preferující její zisky a ne zdraví obyvatel státu je váš problém. Ale nenuťte do toho ostatní. A vaše vymyšlené statistiky si nechte, praxe je jiná. V okolních státech kde legislativa není tak přísná se žádné epidemie nekonají.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).