Hlavní navigace

Názor k článku ČR je vakcinační Alcatraz od Miloslav Ponkrác - Ono by bylo velice legrační, kdyby někdo nezávisle...

 • 25. 7. 2014 19:52

  Miloslav Ponkrác (neregistrovaný) ---.imarvel.cz

  Ono by bylo velice legrační, kdyby někdo nezávisle a NEÚPLATNĚ, striktně vědecky a nesmlouvavě vyžadující přesné vědecké postupy a metodiky bez výjimky, by prozkoumal vědecké výzkumy na téma „vakcíny jsou neškodné“ a „vakcíny josu účinné“.

  To bychom se všichni strašně nasmáli.

  Bohužel zatím máme jenom věty: „Bylo vědecky dokázáno“, ale téměř nikdo detailní dokument s podrobným popisem metodiky, dat, zpracování a další neviděl.

  Měl jsem tu čest prostudovat pár vědeckých experimentů a důkazů včetně detailů – byť z jiných oblastí, a od té doby bych si přál vidět nesmlouvaného vědce, či organizaci, který by prostudovával vědecké „důkazy“ a „závěry“ do všech detailů a nebál by se objektivní a poctivých závěrů. Věda by měla velmi pošramocenou pověst, a tam, kde do toho zasahují miliardové obchody, jako je farmaceutika, bych se divil, kdyby se nezjistilo, že více jak 90 % vědeckých výzkumů je silně cinklých ve prospěch peněz a platícího.

  Od té doby, co jsem se probíral detaily vědeckých výzkumů nevěřím ničemu, co jsem celé neviděl a neprostudoval. A nutno říci, že moje víra vědě a jejím závěrům klesla od té doby na bod mrazu.

  Vědecký výzkum, kde by nebyla špatně metodika, nebo výběr výzkumného vzorku, případně zpracování dat – jsem ještě nenašel.

  Miloslav Ponkrác

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).