Hlavní navigace

Názor k článku ČR je vakcinační Alcatraz od Pavla - Na Rozalio nechodím, je plné emotivních extrémních příběhů,...

  • 25. 7. 2014 12:05

    Pavla (neregistrovaný) 89.111.91.---

    Na Rozalio nechodím, je plné emotivních extrémních příběhů, které naplní člověka strachem. Ale nechci jim křivdit, moc jsem to popravdě nezkoumala. Sloboda očkovania - mám nějak problém se slovenštinou, trvá mi dlouho, než to rozlousknu, takže opět ne. Vitalia - pokud tím tak pohrdáte, proč sem chodíte diskutovat? Vzal jste si na svá bedra otevřít nám oči? Většinou chodím na vakciny.net, ale nečekám, že Vás tím ohromím. Ani neříkám, že tomu pokaždé rozumím. Ale odtamtud vím například o očkovacím schématu 2+1, o tom, v jakém intervalu podané dávky očkování mají nejvyšší účinnost, o tom, jaká je účinnost očkování podaná v 9 týdnech věku dítěte. A alespoň jsem schopná o tom s lékařem diskutovat a lépe se rozhodnout.
    Podle mého vyjadřování...ano, již dávno jsem pochopila, že moje pseudoargumenty apriori berete jako neplnohodnotné, nepodložené, zcestné, nehodné toho, abyste se jimi zabýval.
    Raději jste mi tedy ani neodpověděl na moji otázku. Jak byste postupoval v případě dítěte, které mělo bezprostředně pár hodin po očkování epileptické záchvaty? A neříkejte prosím, že byste se s důvěrou svěřil do rukou odborníků z Motola, nějaký názor na to snad máte.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).