Hlavní navigace

Názor k článku ČR je vakcinační Alcatraz od Autor - Fuj, kolego! To nebylo právě hezké. Předně, tento náš zákon...

 • 24. 7. 2014 9:49

  Autor (neregistrovaný) ---.vfn.cz

  Fuj, kolego!
  To nebylo právě hezké.

  Předně, tento náš zákon je neplatný (nelze obcházet neplatný zákon). Platí Úmluva o lidských právech a biomedicíně, protože jde o přednostní mezinárodní právo. Naše soudy jen velmi dobře brání tomu, tento rozpor prokázat a poukázat na něj. Pokud by se mělo něco dodoržovat poté tedy Úmluva a platné zákony, nikoliv protilidskoprávní (neplatný) paskvil. Proto si Německo a Rakousko netrouflo nic takového přijmout do svých právních řádů, oni totiž nejen Němci a Rakušané dodržují zákony, ale také jejich vlády dodržují mezinárodní právo a nikoliv faramceutická přání a lobbistické rady. (Naradím tedy lidem jak obcházet platné a použitelné zákony, v tom se neshodneme.)

  Není hezké parodovat mnoholetou snahu člověka vzdělat se v oborech, které nejsou jeho kmenovou specializací. To, co všechno jsem už sestudoval mimo svůj vlastní obor vůbec nevíte. Rozhodně je ale jisté, že dokonalá znalost práva a medicíny vůbec neexistují. Nikdo jimi nedisponuje. Je to nemožné. Proč tedy taková slova?

  Stále čekám, kdy přijde k tomuto článku někdo s nějakou přiměřeně rozumnou myšlenkou, proč ta separace neočkovaných dětí z dětských kolektivů je zdravotně přínosná, komu a v jaké míře? Tam jsem čekal těžiště zajímavé a korektní diskuse.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).