Hlavní navigace

Názor k článku ČR je vakcinační Alcatraz od Taky skoro doktor - Pane kolego Po právní stránce se k vašemu článku...

 • 23. 7. 2014 11:43

  Taky skoro doktor (neregistrovaný) 82.113.63.---

  Pane kolego
  Po právní stránce se k vašemu článku nebudu vyjadřovat, asi bych se nejspíš ztrapnil. Co se týká logiky věci, mělo by snad očkování být hlavně medicínská záležitost a také by se na něj mělo tak nahlížet. Jedná se především o zdraví a lidskými právy bych se zabýval až na druhém místě. To je ovšem ve vašem článku úplně naopak.
  Působí až trapně když se na jedné straně odvoláváte na malou účinnost vakcín a na druhé straně je podle vás jedna dávka hexavakcíny dostačující. Trochu víc konzistentnosti.
  Váš argument cituji : "Je to možná dáno i tím, že nikdo není schopen vyčíslit riziko, s jakým se vůbec mohou některá infekční onemocnění tzv. „vrátit“. Například dětská obrna nebo záškrt.... bla bla bla"
  je dost zavádějící a nebezpečný.
  Navozuje totiž pocit, že očkování je už zbytečné a nic se vrátit nemůže, protože nám to stejně nikdo nespočítá a studii nedokáže a nemůže udělat. Nechme to projít bojem a ono se ukáže.

  Ano ukáže se - že se hluboce mýlíte, ale to už bude pozdě. Ono se to totiž v praxi v jiných zemích už ukázalo, ale to nějak zapomínáte zmínit.
  VB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).