Hlavní navigace

Názor k článku Čas je nepřítel sexu, ale ne milování od Josef - Stačí slušnost, vážnost si jeden druhýho, umět si...

 • 17. 1. 2011 13:14

  Josef (neregistrovaný) 92.243.198.---

  Stačí slušnost, vážnost si jeden druhýho, umět si o všem popovídat a snažit se najít řešení. Nezapomínat důležitá data a hlavně - nesrovnávat!!! Obzvlášť v sexu, kdy je jednodušší se zeptat a příště zkusit :).
  Pod tím málem se však skrejvá moc dřiny a sebeobětování. A to je velkej problém začínajících vztahů. Se slušností jde třeba ruku v ruce úsměv, hezký slovo, pochvala a možná špetka optimismu. A to i tehdy, kdy nám zrovna nemusí bejt do zpěvu.
  Kdo zapomene kytku k narozeninám nepatří do dlouhodobýho vztahu.
  Kdo hledá chybějící atributy svýho vztahu jinde, je blb a stejně jako v předešlým případě, nemá nárok dožít se důchodu ve dvou. Neexistujou totiž dva lidi, kteří se "nevybarví" během 5ti, 10ti nebo 30ti let.
  Když jsem si před mnoha lety bral svojí paní, řekl jsem jí, že vedle ní chci umřít. Zprvu jí to pouze lichotilo, poznenáhlu trošku zaměstnalo a dnes, když jedno z ptáčat vylítlo z hnízda a druhý už cvičí křídla, přesně ví, co jsem měl na mysli.
  A ještě maličkost. Málem jsem zapoměl. Já tu holku mám i po třiceti letech docela rád. Má krásný vrásky kolem očí a nádherný šedivý vlasy. Možná, jak celej život učiteluje :) Jo a v sexu je fakt přebornice :))
  Hezkej den...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).