Hlavní navigace

Názor k článku Budeme v podpoře vědců pokračovat, reaguje Coca-Cola na skandál od Miloslav Ponkrác - Diskuse, jestli exkrement A je lepší než exkrement...

 • 15. 8. 2015 14:58

  Miloslav Ponkrác (neregistrovaný) 91.199.207.---

  Diskuse, jestli exkrement A je lepší než exkrement B beru za ztrátu času.

  USA funguje stále stejně, je-li velký balík peněz, bude vědci prohlášen za zdravý i kyanid či vitriol, a lékaři se budou předhánět v prohlášeních, že 10 gramů kyanikdu denně prospívá zdraví.

  Před časem se mi dostal do mailu tklivý příběh, jak jakýsi superhouslista se převlékl za žebráka a hrál těžké kousky lidem, ale ti si ho nevšímali. Jak kulturně barbarští lidé. Byl k tomu nějaký sluníčkově morální dovětek, že si nevážíme kvality či co a nepoznáme jí. Houslista je prý virtuózní, protože dokázal vydělat tolik a tolik peněz. Zavětřil jsem tedy, a daného houslistu jsem vyhledal na youtube a většího vrzala jsem neslyšel. Neuměl evidetně hrát, neměl talent, jen strojově nadřenou techniku bez citu. Tehdy jsem díky sluníčkovém mailu pochopil, jak funguje USA: máš-li dobré manažery, jsi dobrý a kvalitní, i když umníš kulové či zabíjíš lidi.

  A tak je to s Coca-Colou, tak je to s řepkovým olejem, a tak je to s geneticky modifikovanými potravinami i kampaní za jejich neoznačování, aby zákazník nevěděl.

  USA jede podle mustru, že zdravé je to, za co spotřebitelé pustí korporacím největší zisky.

  Rozumný člověk nepije ani kolu, ani kofolu, ani barvené limonády. Cokoli z toho je hloupost, zvláště pokud to člověk dělá běžně a často.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).