Hlavní navigace

Názor k článku Budeme v podpoře vědců pokračovat, reaguje Coca-Cola na skandál od Seti - "Coca cola má 110 gramů sacharidů na 1...

 • 15. 8. 2015 10:36

  Seti (neregistrovaný) 91.199.207.---

  "Coca cola má 110 gramů sacharidů na 1 litr. To je samozřejmě hodně, ale není to nic neobvyklého, džus má cukru 100 gramů na 1 litr, chleba má 550 gramů cukru na 1 kilo, cukr je v podstatě skoro v každém jídle."

  Vypít 2 litry coly není nic neobvyklého, nekteří "vědci", kteří pití coly podporují, se tím dokoce chlubí. Oproti tomu sníst bochník chleba už tak jednoduché není, nehledě na to, že chléb neobsahuje cukr - možná jste myslel bílé pečivo? To ale já nejím (lepek).

  Jinak mohu souhlasit s tím, že cukru je obecně v jídle hodně. Tím spíše pití coly jen přilévá olej do ohně a tyto dávky cukru krutě zvyšuje. A o to větší jsou také lži Coca-Cola company a jimi placených vědců, kteří se chovají, jako kdyby jediný cukr, který člověk do sebe přijme, byl ten z jejích sladkých patoků.

  Onehdá jsem viděl nějaké video, které ukazovalo v kostkách, jaké množství cukrů do sebe přijme člověk při celodenní stravě. No, na konci z toho byla krásná pyramida :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).