Hlavní navigace

Bedýnková sezóna Farmářského obchodu začíná

Redakce

Farmářský obchod v Plzni právě zahajuje Bedýnkovou sezónu 2012.  První bedýnky se vydávají již dnes, v pátek 18. května 2012. Ale do bedýnkového systému Farmářského obchodu se ještě můžete zapojit, je to snadné. Celý systém funguje přes ESHOP Farmářského obchodu (http://eshop.farmarsky-obchod.cz).

Doba čtení: 1 minuta

Farmářský obchod v Plzni právě zahajuje Bedýnkovou sezónu 2012. 

První bedýnky se vydávají již dnes, v pátek 18. května 2012.  Ale do bedýnkového systému Farmářského obchodu se ještě můžete zapojit, je to snadné. Celý systém funguje přes ESHOP Farmářského obchodu (http://eshop­.farmarsky-obchod.cz).

Objednávejte bedýnky…

18. května startujeme druhou sezónu bedýnkového systému Farmářského obchodu. Stát se členem bedýnkového systému může ten, kdo bude odebírat bedýnky alespoň 2 x měsíčně. Při menší frekvenci je pro nás problém bedýnky připravovat a celý systém je pak méně funkční,“ vysvětluje Tomáš Popp z Farmářského obchodu. 

Bedýnky obsahují vždy sezónní zeleninu, která je sklízena v době, kdy je nechutnější. Zelenina je vždy čerstvá, pěstovaná bez zbytečné chemie a samozřejmě je tuzemského původu. „Odběr bedýnek zajišťuje spotřebitelům pohodlný způsob, jak si zajistit pravidelnou dodávku čerstvé, tuzemské zeleniny a ovoce prověřeného původu,“ říká Tomáš Popp.

Bedýnky se budou vydávat každý týden. Objednávky bedýnek je potřeba provést nejpozději ve středu předcházející pátečnímu výdejnímu dni. Výdej bedýnek bude probíhat vždy v pátek od 12 do 18 hodin ve Farmářském obchodu SLOVANY (Lobezská 63, Plzeň).

Více o obchodu: FARMÁŘSKÉ PRODEJNY

Bedýnky mají dvě velikosti (5 kg a 10 kg). K bedýnce si zájemci mohou objednat jakékoli dobroty z ESHOPU Farmářského obchodu. Na eshopu lze nakupovat i bez nutnosti odebírat farmářské bedýnky.

serial_prilohy

První letošní bedýnky budou obsahovat různé druhy salátů, jarní cibulku, kedluben, ředkvičky, pórek, květák, brambory, cibuli, česnek mrkev, jablka… Sortiment se bude proměňovat dle průběhu zemědělského roku.