Hlavní navigace

Názor k článku Aspartam ve žvýkačkách vás položí. Když jich bude 415 naráz od nidfshT - od kolika let se obvykle děti dostanou ke...

 • 14. 3. 2013 15:18

  nidfshT (neregistrovaný) ---.opera-mini.net

  od kolika let se obvykle děti dostanou ke žvýkačkám a v kolika letech si poprvé koupí kolu? Já si tak letmo vzpomínám, že jsem žvýkal už na prvním stupni ZŠ (pedro a bajo ještě dříve, ale tam myslím aspartam ještě nebyl), na kterém stupni ZŠ/SŠ se začíná brát biologie (tuším, že jsme ji měli teprve v primě) a v které třídě lze mít probrané alespoň základy pro pochopení toho, že by něco jako aspartam mohlo tělu ublížit (pokud budete mít štěstí na učitele, většina bude chtít vyjmenovat nějaký seznam živočichů v nějaké skupině apod. opakovačky bez užitku, které stejně dítě obratem zapomene a podstatě fungování přírody, člověka se stejně nevěnuje)?

  Podotýkám, že první potíže z jedu aspartamu jsem začal pociťovat odhaduji někdy kolem 16 roku svého života.

  Takže ne, opravdu není možné se spoléhat na hlavu každého, protože i když tomu nebudete věřit, geniální a vševědoucí jste se narodil pouze vy a nikdo jiný takový fenomenální úspěch který se povedl vaším rodičům nezopakuje. My ostatní jsme napřed museli stihnout něco přečíst, museli chodit do školy, museli získat nějaké zkušenosti, které nás teprve přivedli na cestu hledání a pátrání. A to už mnozí z nás dávno byli přiotrávení.

  To ale vy, jako zarytý příznivec neoliberálního teroristického náboženství nikdy nepochopíte, resp. budete se stále dokola tvářit že to nechápete, přestože je vám to tu znovu a znovu připomínáno, patrně proto, že vás za to někdo platí nebo máte sadistickou uchýlku, jinak si to vysvětlit nelze.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).