Hlavní navigace

Názor k článku Antibiotika se musí dobrat, ale proč? od Smrt mastičkářům - Vy jste Béchampa zcela nepochopil. V maximální jednoduchosti...

 • 5. 8. 2014 18:08

  Smrt mastičkářům (neregistrovaný) 94.242.255.---

  Vy jste Béchampa zcela nepochopil. V maximální jednoduchosti by to šlo vyjádřit tak, že vznikající život odpovídá tomu jaká je živná půda.

  Jeho teorii záměrně nerozvádím celou i s jeho příklady. Ale když jsem zmínil tu detoxikaci... Pokud jste někdy viděl jak odlišně se hojí zranění (bez jakéhokoli ošetření dezinfekcí) u člověka po detoxikaci, který si hlídá hladinu homocysteinu (pomocí vyvážené stravy a doplňků stravy) od "běžného člověka" a viděl že takový člověk vůbec neonemocní běžnými infekčními chorobami... posunul byste se v myšlení naprosto odlišným směrem.

  Ten homocystein nemusí být důležitý, nevím. Chtěl jsem vyjádřit, že ten člověk dbá na to co konzumuje a pozná když už se rovnováha vychyluje a že jí musí napomoci zpět i když se to zatím (možná i rok) zdravotně nijak neprojeví (může se třeba nepatrně zvýšit zahleněnost, potřebuje více odpočívat,...). Pochopitelně záleží na celém způsobu života - málokdo si uvědomuje jakým způsobem lidé zneužívají svá těla a jsou ochotni zmírnit.

  Konečně pan Béchamp nebyl jediný kdo po podání smrtelné dávky baktérií či virů nejenže nezemřel, ale dokonce nevykazoval závažné, natož dlouhodobé, poškození zdraví.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).