Názory k článku
Dětská výživa - v mrkvi pro nejmenší je třetina rýžové mouky

Jiří
Jiří (neregistrovaný) ---.krasl.com
25. 1. 2012 8:04 Nový

Ještě jeden argument pro domácí

celé vlákno

Našemu miminu domácí chutnaly vždy víc než průmyslové, ač měly stejné složení. Možná bude něco na tvrzení, že jídlo připravované s láskou chutná lépe. (Jenže většina lidí odchovaná desetiletími marxistického materializmu to asi označí za nesmysl.)

Markéte N.
Markéte N. (neregistrovaný) ---.dobnet.cz
25. 1. 2012 9:14 Nový

Re: Ještě jeden argument pro domácí

celé vlákno

Já si myslím, že to je pravda, u nás se to potvrdilo taky. Syn sice sní i kupované, ale pokud vařím doma, což preferuji, sní i takové druhy zeleniny, které mu ze skleničky nejedou.
Myslím, že by nikoho nenapadlo vydávat kompot za výživově stejně hodnotný jako čerstvé ovoce. Jak by tedy mohla být nějak hodně výživově hodnotná dětská zelenina, když je vlastně stejně zavařená?

Mary
Mary (neregistrovaný) ---.zone9.bethere.co.uk
14. 4. 2012 15:09 Nový

ctete slozeni na obalu

Vzdycky si prectu slozeni potravin,co kupuji a co jim. Uz jsem to naucila i rodinu. Hlavne uz nejsem prekvapena vysokym obsahem ecek a jinych nahrazek v detskych pokrmech (ta ryze je jeste celkem prijatelna, ovsem diteti muze zpusobit peknou zacpu). Necekam zkratka nic dobreho v nasi dobe jedove. Nejdulezitejsi informace jsou ty napsane nejdrobnejsim pismem. Je to stejne jako treba u pojistnych podminek: kdo by se s nimi lustil,ze, a pak podepiseme neco hodne hloupeho,a jsme v pasti. Situace s kvalitou jidla na trhu se stale vice meni k horsimu. Ve jmenu usetreneho casu nebudou moje deti jist nabarvene a navonene odpadky.

Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem
Ušetřete